EN İYİ BİLDİĞİMİZ ŞEY, ZİRVENİN TEK KİŞİLİK OLDUĞU!

Pırımlar refakatçi koltukları olarak biz dünyanın en sağlam refakatçi koltuklarını üreterek zirveyi kimseyle paylaşmıyoruz. pırımlar refakatçi koltukları

HAKKIMIZDA

İmalatçı fiyatlarıyla toptan ve perakende satışa öncülük eden Pırımlar refakatçi koltukları sattığı ürünlerin %100 'nü kendi bünyesindeki atölyelerde imal etmektedir. refakatçi koltukları üreten firmamız kaliteli ve modern ürünleri uygun fiyatlarla herkese ve heryere ulaştırmayı hedeflemektedir. Her geçen gün ürün çeşitliliğini arttırarak, teknolojik ve geri dönüşümlü malzemeye olan ilgisini yoğunlaştıran Pırımlar refakatçi koltukları sizlere ergonomik, uzun ömürlü ve uygun fiyatlı ürünler ulaştırmayı hedeflemektedir.

Stratejilerimiz

Herkes İçin Koltuk üretmek Müşterilerinin çalışmaktan huzur ve mutluluk duyduğu firma olmak, Dünyanın her yerinde, aynı yüksek kalitede evrensel hizmet sunmak, Yerel ve küresel dağıtım ağında organik büyüme sağlamak Pırımlar refakatçi koltuklarının ana hedefidir.

vizyon

Pırımlar refakatçi koltukları olarak vizyonumuz Türkiye’de ve dünyanın her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, herkesin ve her kesimin koltukçusu olan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir bankadan daha fazlasını vaat eden, evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider firma olmaktır.

Global Oyuncu

Dış ticaret işlemleri sektör payında hızlı gelişim elde etmek, Müşterilerine küresel ölçekte değer sunmak, Uluslararası koltuk mimarisine daha etkin entegre olmak, Kuzey Afrika, Ortadoğu, Körfez Bölgesi ve Uzakdoğu pazarlarında varlığımızı gelecekte de sürdürmek.

misyon

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, yaygın şube ağı ve alternatif dağıtım kanalları ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini toplumun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.

Pırımlar’dan Doğa Dostu Refakatçi koltukları

“Korunan ve sürdürülebilir” ormanlardan sağlanan ağaçlardan ve geri dönüşümlü malzemelerden üretilen Pırımlar refakatçi koltuklarına hemen sahip olmak mümkün. Hastanelerde ve öğrenci yurtlarında otellerde müşterilerinizin misafirlerinizin geçireceği zamana Pırımlar refakatçi koltukları’deki birbirinden özel, farklı tasarım ve renk seçenekleri bulunan refakatçi koltukları ile keyif, konfor ve şıklık katabilirsiniz. Doğa dostu malzemelerden üretilen refakatçi koltuklarına sahip olarak hem doğanın korunmasına katkıda bulunup hem de doğallığın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Tasarımlarındaki detaylarla dikkat çeken ve Pırımlar refakatçi koltukları özel üretilen refakatçi koltukları doğa dostu Pe-Rattan malzemenin yanı sıra “korunan ve sürdürülebilir ormanlardan” elde edilen FSC sertifikalı kayın ağaçları kullanıldı. Yüzde 100 geri dönüşümlü Pe-Rattan malzemelerden üretilen Pırımlar refakatçi koltukları doğa dostu olmasının yanında yüksek esnekliğe sahip, gerilmeye dayanıklı, toksik olmayan, kolay temizlenen, bakım gerektirmeyen ve kurtlanma yapmayan özellikleriyle dikkat çekiyor.

Müşterilerimiz ne dedi

Dünyada pırımlar refakatçi koltuklarını kullanan bazı müşterilerimizin görüşleri.

mustafa sefa güvenir

Hep kötü şeyler yazarlar insanlar, markalar ve hizmetleri hakkında. Internetten çalışmış olduğum firmanın satın alma birimi tanışmış Pırımlar koltukla, ilk seferinde yoğun geçen çalışma saatleri dolayısıyla pek oralı olmadım, olamadım. Öğlen paydosunun sonunda, koltuklar geldikleri günden bu yana dikkatimi çekiyordu diyerek inceleme fırsatını nihayet bulmuştum. Dış görünümü güven vericiydi, sağlam görünüyordu. Kumaşın kalitesi, iç donanımı falan derken, akşam hanıma anlattım. Bana, Refakatçi koltuğunu yazlık eve alma fikrinden derhal caymam gerektiğini söyledi, nasıl bir şey hayal ettiyse, bu konudaki tavrı gayet netti. Ertesi güne kadar hiçbir şey söylemedim, koltukların fotolarını çekip, akşam evde gösterirken; "Haklısın hanım, eve de refakatçi koltuğu mu alınırmış, bak bu koltukları beğeneceksin ama" dedim. Oysa aynı koltuklardı ama bu sefer resimlerini çekmiştim. Bayıldı, ufak, ergonomik ve sağlamdılar ona göre de. Ona bahsetmiş olduğum refakatçi koltukları olduğunu söyleyince şok oldu, fiyatı söyleyince hem evimize hem yazlığımıza aldık. Arkadaşlarımız ve komşularımızdan da beğenenler oldu. Bu işte maddi karım bir yana, küçük, sağlam ve şık görünümleri ile de oldukça göz dolduruyorlar. Bende bu yazıyı yazmaya karar verdim, malum mutluluk paylaştıkça çoğalır...

- Mustafa Sefa Güvenir / Yazar- Türkiye -İstanbul

Jestoni Magnanao

We use a companion seats. no problem

Jestoni Magnanao / Doctor - From Philippines

Иван Москвич

Мы очень рады больницы сиденье

Иван Москвич / администратор больницы - Беларусь Ли