EN İYİ BİLDİĞİMİZ ŞEY, ZİRVENİN TEK KİŞİLİK OLDUĞU!

Pırımlar refakatçi koltukları olarak biz dünyanın en sağlam refakatçi koltuklarını üreterek zirveyi kimseyle paylaşmıyoruz

Garanti

Pırımlar refakatçi koltukları üretimden itibaren iki yıl garantili olup garanti tamir değil yenisiyle değiştirme şeklindedir

Teslimat sistemi

Ürünlerimiz istanbul içi kendi servis araçlarımızla türkiye ve dünya geneline kargo araçlarıyla teslim etmekteyiz

Sağlamlık

Pırımlar refakatçi koltukları dünyanın en sağlam refakatçi koltukları olup bu sağlamlığını tescillemiştir

Moda

Pırımlar refakatçi koltukları son moda kumaşlardan imal edilmektedir. Her müşterimiz istemiş olduğu kumaşı ve deriyi kendisi seçmektedir

Mekanik yapı

Pırımlar refakatçi koltukları kusursuz olarak üretilmektedir.Refakatçi koltuklarımızın mekanik yapısı hatasız olarak kendi bünyemizde sınırsız testlerden geçerek üretilmektedir.

Neden pırımlar refakatçi koltukları ndan koltuk almalısınız ?

Çünkü pırımlar refakatçi koltukları dünyanın en sağlam ve estetik refakatçi koltuklarını üretmekte ve Türkiyemiz ve dünyadaki seçkin hastane ve oteller öğrenci yurtları pırımlar refakatçi koltuklarını kullanmaktadır.kalite tasarım ve sınırsız renk seçeneğiyle pırımlar refakatçi koltukları dünyada lider konumdadır.

Hoşgeldiniz

Pırımlar refakatçi koltuklarının Özellikleri olarak kısaca bahsedersek Refakatçi koltuklarımız özel üretimdir, kullanılan malzemeler birinci kalitedir. Metal iskelette 1.2mm kalınlığında profil kullanılmaktadır. Dolgu süngerleri 12 cm kalınlığında 38 danse gri sünger kullanıyoruz. Döşemesinde birinci kalite yoğun kullanım alanlarına uygun(başta yanmayı alev almayı geciktirici-kan-tükenmez kalem-yağ-kir ve buna benzer lekelerin kolayca temizlenebilmesini sağlayan nano teknolijik özel olarak hazırlanmış kumaş ) sertex firmasının ürettiği kumaş çeşitleri kullanıyoruz.Ürünlerimiz komple demir profilden imal edilmiştir . Kol kısmına özel üretilmiş, çizilme ve darbelere dayanıklı , estetik görünümlü , demir profil kasa olup dışı gürgen ağaç desteklidir kol üstleri 5 cm kalınlığında mondex döşeme malzemeleri kullanıyoruz.Ürünlerimiz beş yıl ağır şartlarda kullanım a dayanıklı ve garantilidir. Pırımlar refakatçi koltuklarını tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Garanti

100%

Kalite

100%

Sağlamlık

100%

Güven

100%

Niçin halkımız bizi tercih ediyor ?

Teknik ve mazeme

Pırımlar refakatçi koltukları teknik olarak ve mazeme olarak dünyanın en sağlam ve kullanışlı refakatçi koltuklarıdır

Pırımlar refakatçi koltukları aynı kalitede mazemeyle ürtilen diğer ürünlerle kıyaslandığında dünyanın en ucuz refakatçi koltuklarıdır.Dikkat etmeli tekrar yazıyoruz aynı kalitedeki mazemeve işçilikle kıyaslarsanız.!
Pırımlar refakatçi koltukları estetiktir her mekana özel üretilir ölçüler sabit değildir çünkü dünyadaki kullanım ve yaşam alanları standart olmadığı için biz koltuklarımızı mekana göre tasarlayıp üretiyoruz.
Pırımlar refakatçi koltukları almış olduğu siparişlere aynı gün üretimine başlar perekende müşterilerimize 3 iş gününde kargoya vermeyi hedefler istanbul içerisine 2 iş gününde teslim eder. .

Hastane koltuğu,Çocuk odası koltuğu,Bebek odası koltuğu,misafir yatak koltuğu,hizmetçi koltuğu